Naše služby

Od návrhu po realizaci

V oblasti úprav kancelářských prostor pro vás zajišťujeme kompletní služby. Vaše kanceláře připravíme od A do Z. Přemýšlíme nad tím, jak co nejlépe přestavět vaši kancelář, aby byla nejen funkční, ale i příjemná a zdravá. Výhodou fit-out s WithUs je to, že ve všech fázích úprav ručíme za transparentní financování.

Naše služby

Fit-out – stavební práce

Na každý prostor se kladou jiné požadavky. V rámci stavebních prací umíme vyhovět všem. Zajišťujeme veškeré úkony od klasických stavebních úprav přes elektroinstalace, stropní systémy, datové sítě, vzduchotechniku, akustické prvky, až po zabezpečení, požární zařízení budov či výmalbu. Pyšníme se kvalitou všech našich fit-out služeb.

Projekční činnost

Každý projekt má u nás definovaný svůj jasný postup. Krok po kroku vyhotovujeme všechny jeho části s využitím modelu BIM. Díky tomu umíme nabídnout přesný a praktický náhled na životní cyklus projektu pro všechny účastníky projektu.
Space planning – připravíme návrh interiérů formou technického výkresu. Návrh samozřejmě splňuje hygienické předpisy a technické normy ČSN.
Design kanceláří – naši architekti pro vás navrhnou názorné 3D vizualizace designového řešení interiéru.
Projektová dokumentace – zajišťujeme všechny stupně dokumentace, od stavebního povolení po dokumentaci pro skutečné provedení stavby.

Vybavení interiéru

Kvalitní, vkusný a do interiéru padnoucí nábytek a doplňky vytvoří ve vašich kancelářích jedinečnou atmosféru. Do nových prostor pro vás zajistíme nábytek a další interiérové prvky přesně podle vašich přání. Nejčastěji se jedná o kancelářské stoly a židle, nábytek na míru nebo atypický nábytek, různé typy dekorací, polepy, koberce nebo doplňky v podobě pokojových rostlin. U veškerého nábytku i designových prvků zajistíme také montáž a instalaci.

Servisní služby

Víme, že vaše kanceláře vyžadují svoji údržbu a péči, kterou rádi zajistíme. Ať už jste stávající nebo nový zákazník, můžete kdykoli využít naše pozáruční servisní služby. Provádíme všechny běžné servisní úkony jako například opravy stavebních prací nebo nábytku, drobné montáže, instalatérské práce, přemisťování nábytku, opravy svítidel, výmalby, čištění koberců a další.

Autorizovaný dozor ČKAIT

U každé zakázky klademe obrovský důraz na kvalitu všech odvedených prací. V rámci našich služeb proto nabízíme také odborný dohled nad vykonáním díla. Kromě oprávnění k řízení a dozorování staveb se také pyšníme mnohaletými zkušenostmi s prováděním stavebního dozoru. Autorizovaný dozor můžete využívat ve všech fázích celého procesu. Dozor pro vás zajistí například přípravu výběrového řízení, kontrolu projektové dokumentace a cenových nabídek, kontrolu kvality vyhotovení stavby nebo kontrolu finálního vyúčtování. Stavební dozor také provádí všechny standardní úkony v průběhu stavby, od kontroly prováděných prací dle schválené projektové dokumentace, kontrolu stavebního deníku, až po přejímku jednotlivých etap výstavby a účast na kolaudačním řízení.