Funkční a pohodlné interiéry

WithUs FIT-OUTS

Na vzhled a funkčnost kanceláří se kladou stále vyšší nároky. A není divu. Vždyť to, jestli je váš pracovní prostor do detailu promyšlený, esteticky příjemný a také dokonale funkční, ovlivňuje nejen nasazení celého pracovního týmu, ale také reprezentuje vaši firmu. Ve WithUs Fit-outs se specializujeme na přestavby, space planning a vybavení kancelářských prostor. Vyřešíme vše od zadání, vlastní realizaci i následný servis. Vytvoříme pro vás interiéry, ve kterých se budete cítit jako doma.

Kdo jsme

Kompletní fit-out služby nabízíme svým klientům již 9 let, a to v České republice i na Slovensku. Spolupracujeme s architekty, projektovými inženýry, designéry a specialisty na interiérové vybavení. Do své práce vkládáme kreativitu a letité know-how. Naším cílem je vytvořit prostory, které vám po všech stránkách vyhovují. Naši zákazníci zvláště oceňují, že se zaměřujeme na ekonomickou stránku každého projektu. Nechceme zbytečně zatěžovat rozpočet klienta, ale naopak mu nabídnout co nejvýhodnější řešení.

let jsme na trhu

m2 prostor jsme přestavili

%

si zakládáme na transparentnosti

Hodnoty a zásady WithUs

Osobní přístup, zaměření na spokojenost klienta

Důraz na estetiku a funkčnost

Kvalita práce, materiálů a vybavení

Dodržování rozpočtu a termínů

Plnění technologických a hygienických předpisů

Management společnosti

Staráme se o vaše projekty od A do Z
Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti fit-out. Klademe důraz na kvalitu a dlouhodobé vztahy. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, abychom co nejlépe pochopili potřeby svých zákazníků.

Patrik Romančák

General Manager, řízení všech projektů

Alice Romančáková

Sales Manager, zajištění servisní péče